Genel

Hadashi de Bara wo Fume (2007) 

Mangaka : Yuuhi Ryuu

Tür : Dram, Romantik, Tarihi

Yayınlanma : Tamamlandı.

Çeviri : Devam ediyor.

Konu : Sumi; kumarbaz, zengin kadınlardan para kazanan abisi ve onun getirdiği kan bağı olmayan çocuklarla beraber yoksulluk içinde yaşamaktadır.Bir gün kardeşlerinden biri hastalanır. Paraları olmadığı için hiç bir doktor yardım etmez. Çaresizce sokakta dolaşırken iyi görünümlü, yakışıklı bir adam gerekli muayene parasını verir. Daha sonra abisinin borçları nedeniyle kardeşleri rehin alınıp satılmakla tehdit edilir. Kardeşlerini kurtarmak için kendini satmaya karar veren Suminin karşısına yakışıklı oldukça zengin bir adam çıkar. Sumiye bu parayı kendisiyle evlenme koşuluyla vermeyi teklif eder. Ama bi şartı vardır bu yakışıklı ama tehlikeli görünen adama kesinlikle aşık olmayacak. Çaresizlikle kabul eder Sumi ve olaylar bu şekilde başlar.

Beni krizlere sokan bi mangadır 😀 ilk başta bunu belirteyim 😀 Sumi hem seni seviyorum hem de öldürmek istiyorum 😀

sumi_kitamura_by_modestfashionqueen-d398klv
Saçları Şeker kız Candy’i anımsatmıyor mu ? 🙂

Sumi fakirdir. Abisinin getirdiği çocuklara bakar. Bir gün zor durumda kalır ve kendi bedenini satar. Onu alan kişi de Souichirou’dur. Almasının nedeni tamamen farklıdır. Ne kadar şeytani amaçla almış olsa da aşk kaçınılmaz 🙂 Amacı bir an önce evlenip mirasın kendisine kalmasını sağlamaktır. Bunu yaparken de Nozomuyla Sumi’yi yakınlaştırıp Nozomunun mirastan mahrum kalmasını sağlamaktır.

hadashi-de-bara-wo-fume-2890485

Souichirou Sumi ile evlenir. Şeytani planına Sumiyi alet eder ama Sumi’nin haberi yoktur. İlk başta davranışlarından dolayı çok kızdım Sou’ya (kısaltarak yazdım ismi bi garip 😀 ) ama Sumi ile evlendiğinde ilk olarak gözüm Sou’yu tutmuştu. Nozomuyu görünce inşallah esas oğlan değildr demiştim 😀 

Şeytan Nozomu diye ben yazdım :D
Şeytan Nozomu diye ben yazdım 😀

Hiçbir şey bilmeden ilk olarak Sumi’ye yardım eden kişi Nozomudur. Hatta esas erkek diye düşünmüştüm. Mangayı bile bırakacaktım bi ara Nozomu esas oğlan diye. Okursanız anlarsınız. Şeytan bu şeytan psikopat.. 😀 Sumi’ye aşık oluyor ama hastalık derecesinde bir aşk. Sumi ilk başlarda Nozomuyi sevse de sonradan evli olduğu aklına geliyor ve Nozomuyu kalbine gömüyor. Sonradan fark ediyor ki o Sou’yu seviyor.. 

hadashi-de-bara-wo-fume-601737
Şu Sou’da ne mükemmel biri. Nozomuyla kaçan Sumiyi yangından kurtarıyor. Hem de yangın en büyük korkusuyken. Helal sana koca yürekli çocuk
10788
Sou ve Sumi. Ne tatlılarr ❤

Okumak için TIK 🙂

Hadashi de Bara wo Fume (2007) ” için 3 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s