Genel

Bence bu Kore dizileri izlenmeli 

O kadar çok Kore dizisi önerisi yaptım ki ama hepsi darmadağın oldu. Şimdi bunları bi başlık altında toplayıp kısa kısa bahsedeceğim. İzleyip izlememek size kalmış 🙂 Tamamıyla izlediklerimden beğendiklerimi önereceğim 🙂 (Tamamlanan)

İlk olarak bu senenin önerilerini yapayım. Daha sonra geçmiş senelere doğru yol alırım 🙂

bemind

 • Beautiful Mind : Beyninin duyguları hisseden fonksiyonunda sorun olduğu için hiçbir duyguyu hissedemeyen bir adamın bi kızla tanışıp duyguları hissetmeye başlamasını konu alıyor. Bu dizi benim gönlümde yaradır ki dizi reytinge kurban gitti. Jang Hyuk gibi oyuncunun bu dizisi, izlediğim en güzel diziler arasına girdi bile… Şiddetle tavsiyemdir.. 🙂 

beatf

 • Beautiful Gong Shim : Dizi kıtlığında öylesine başladığım ve sonra neden daha önce başlamadım ki diye kafamı taştan taşa vurduğum dizidir 😀 ah ponçik ponçik Ahn Dan Tae 😀 Parmak arası terlikleri giydiği eşofman ve Gong Shim’in hiç çıkarmadığı peruğu hala aklımda 😀 dizide ise Gong Shim evin hep hor görülen kızıdır. Aile ne varsa yoksa Gong shimin ablasına çalışır. Çalışmak deyince ilgi gösterir diyeyim 😀 Gong Shim ablası kadar güzel değildir. Birgün evlerinin çatısına bi ponçik taşınır 😀 neyse kötü bi anlatım oldu ama izleyin :)) 

another-oh-hae-young-3

 • Another Miss Oh : Bir adamın yalnızca bir kadınla ilgili gördüğü öngörüler konu edinen dizi bence 2016 yılının en güzel dizilerinden biriydi. Dizi öyle bi şeydi ki üzüntülü bir şeyde sizi güldürebiliyordu. Benim de hayatımda izlediğim en güzel dizilerden biridir. Eğer hala izlemeyen varsa ki sanmıyorum 😀 bence hiç düşünmeden izlesin. Gülmek garanti 😀 ŞİDDETLE GÜLÜCÜKLE SEVENCENLİKLE TAVSİYEMDİR!! 😀

4627_DescendantsoftheSun_Nowplay_Small

 • Descendants of the Sun : Bu diziyi izlemeyen kaldı mı? 😀 Yoktur eminim. Soon Joon Ki derim, SJ’nin karizması derim. İnsan her dizisinde karizmasını koruyabilir mi ya? Al işte kanıt 🙂 Konusu ise;  Birleşmiş Milletler’e ait barışı koruma birliklerinde yer alan Yüzbaşı Yoo Shi Jin’le Birleşmiş Milletler’in talebi üzerine başka bir ülkenin başkentine tayin edilen Doktor Kang Mo Yeon’un aşk hikayesini konu almaktadır. Şiddetle tavsiyemdir.

happy4

 • One More Happy Ending: Dizi gönlümde taht kuran bir dizidir. Jang Na Ra ve adını hala Kang Min Ho bildiğim adam oynuyor. Daha diyecek bir şey yok ama biraz bahsetmek gerekirse; Jang Na Ra (dizidekini adını hatırlayamadım) ve arkadaşları eskiden çok ünlü bi müzik grubunun üyesiyken hepsi sadece bi kızlar anlaşamamıştır sonunda Jang Na ra o kıza haddini bildirmiş, bu da o grubun sonu olmuştur. Bu 4 arkadaş arasında Jang Na ra evlilik uzmanıdır ama kendisi evlenip boşanmıştır. Ayrıca kiminle olsa hep sonu hüsran olur. Ayran gönüllü olduğunu da eklemeden geçmeyeyim 😀 diğer kızlardan biri evlenmiş ama boşanmak üzerdir. Öğretmen zaten sapık 😀 diğeri kız ise Allah akıl fikir vere gül gibi adamı istemiyordur. Adını hala Kang Min Ho olarak bildiğim adam ise Jang Na Ra’nın çocukluktan arkadaşıdır. Aralarında kötü anılar oluşmuştur. Bir olay üzerine yeniden karşılaşırlar… 😀 Ve böylece olaylar başlar. Size şiddetle tavsiye ederim. Gülmek garanti! 😀

74294e91-307c-4d72-b04a-355950a5628f

 • Cheese in the Trap: Webtoon’dan uyarlama dizimizin sonu diğer Kore dizileri gibi, güzel değil. Onu başta belirteyim 🙂 İlk başı sıkıcı olsa da bana illallah dedirtse de Baek İn Ho gelince tüm dünyam değişmişti 😀 itiraf edeyim ki sonuna kadar izlemedim. Nedeni Baek İn Ho’um üzüleceğinden izlemedim… Neyse 2016nın sağlam dizilerindendir Yoo Jung yani Park Hae Jin karizmasıyla insanları coşturuyor 😀 adam karizma da ah şu gönlüm Baek İn Ho’ya kaymayaydı iyiydi. Ya ben ne saçmalıyorum !! 😀 dizi gerçekten çok iyi. Baek İn Ho’nun, Seol’un, Yj’nin yaşadıkları sizi hem güldürecek hem aşık edecek hem de sinirden delirtecek 😀 10 üzerinden kaç verirdim diye sorarsanız 7 verirdim. Baek İn Ho’ya ise 10 üzerinden 10 😀 😀 Ben saçmalamayayım artık siz izleyin :))

Remember_2340x1308_1_

 • Remember : Yoo Seung-Ho ve Park Min-Young dizide oynuyor. Ben cidden bu diziye balıklama atladım. Konusuna hiç bakmamıştım 😀 Dizi biraz Pinochio’ya benziyor. Konusundan size de bahsetmeyeceğim 😀 zaten Pinocchio denildiğinde izlemişsseniz anlarsınız. Cidden güzel diziydi ve fazlaca reyting almıştı. 

splash-splash-love-691x450

 • Splash Splash Love : 2 bölümlük mini dizinin uzun sürmesini çok istedim ama olmadı. Zaten bakanlık tarafından çocuklara matematiği sevdirmek için yapılmış. Matematiği değil de kral ve liseli Dan Bi’nin aşkını sevdim ben 😀 ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM! 🙂

69008ce9a675769434113b585d83bceb

 • She Was Pretty :  İyi bakın iyi 😀 Kill Me Heal Me ‘den Ri Jin ile Ri On burada ama kardeş değiller 😀 ilk ön yargılı yaklaştım. İlk kardeş olarak gördüm şimdi nasıl ikisini yakıştırırım dedim. Ah şu önyargım… Az kalsın güzelim dizi kaçıyordu. Konusu şöyle: Kız küçükken güzelken çirkinleşiyor, erkek ise küçükken çirkinken büyüyünce çok yakışıklı oluyor. İkisi tekrar buluşacağı zaman çirkinleşen kız oğlanın yakışıklı olduğunu görünce yalan söylüyor. Oradan olaylar başlıyor 😀  Ya sürekli gülüyorum ama izleyince sizin de eminim gülmeden bir bölüm geçirmeyeceksiniz. En içimi ısıtan beni kahkahalara boğan bölüm 8.bölümdür onu da eklemeden geçmeyeyim. Ayrıca Si Won’u hiç sevmiyorsanız hazır olun hasta kalacaksınız. Anlayacağınız yine ikinci erkek sendromu 😦 ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM!!!

Yong-Pal

 • YongPal : Dizide aşk, aksiyon, dram, entrika ne ararsan var. Ben genelde Kore dizilerinden ilk bölümlerinde etkilenmem. BOF ve Kill Me Heal Me hariç 😀 Ama bu Kore dizisi ilk bölümüyle gönlümde taht kurmuştur. Olumsuz şeyler de var ama o yorumlarımı yapıp hiç soğutmayayım sizi. Sonuçta bana bazı sahneler yapay gelse de siz belki beğenirsiniz 🙂 Dizi YongPal adında takma isimli doktorun suçluları tedavi etmesiyle başlıyor. Bunun nedeni ise kardeşinin tedavi masraflarını karşılamak. Ama bu sırrının açığa çıkması üzerine hastanede hayal edemeyeceği yerlere geliyor ve aşk o zaman başlıyor 🙂

06a94b4356

 • Bu senenin unutulmazları arasına giren dizi kesinlikle ; School 2015 – Who Are You ? Dizi izle beni diye haykırıyor 🙂 Sungjae, Kim So Hyun, Nam Joo Hyuk oynuyor. Tamam sonu istediğim gibi bitmedi ama siz izlemeden geçmeyin 😀 Sungjae’ye aşık olabilirsiniz 😀 ŞİDDETLE TAVSİYEMDİR!

Drama-Korea-Oh-My-Ghost-Poster

 • Oh My Ghost / Oh My Ghostess : Sayın dizimiz bizi hayaletlerden korkutmak yerine onlara acımamızı sağlamıştır. Hatta hayalete ‘dur gitme’ diyebilecek kadar ileri gitmişizdir. Hatta Şef’imizi kendimize almayı ve yanında ek olarak Cordon’u da almayı istemişizdir 😀 şaka bir yana bu yılın en iyi dizilerinden biriydi. İnsanı sıkmayan bir konusu var. 2 bölüm sıkılabilirsiniz ama lütfen dayanın çünkü hiçbir şey düşündüğünüz gibi değil 🙂 ŞİDDETLE TAVSİYEMDİR!

Falling-For-Innocence-OST-PART-2

 • Falling For İnnocence / Aşkın Adresi Yine Aynı : Dizimizin yorumlarında çoklukla ‘sıkıcı’ yorumunu görmüşsünüzdür. Ben de bu yüzden izlememiştim. Ama bu yoruma aldanıp kesinlikle bu diziyi kaçırmayın. Kang Min Ho karakteri beni benden etti. Tamam dizi o kadar hayran bırakmıyor ama sıkıcı denilmesini de haketmiyor. Sıkıcı denilmesinin nedeni büyük ihtimal dizinin başlarında hep şirket meselelerinin ön planda oluşudur. Dizimiz bir intikamı konu alıyor. Çocukken babasının şirketinin ellerinden alınması üzerine ailesinin dağılmasıyla intikam duygusu geliştiren Kang Min Ho ve onların ailesinin şirketinde çalışan Soon Jung’un ilişkisi anlatılıyor. Kang Min Ho bu yüzden kalpsiz biri. Hiçbir acımas duygusu yok. Kalp hastası ve çok az ömrü kalıyor. Bulunan kalp ise Soon Jung’un sevgilisinin kalbi oluyor. Bu senaryo size tanıdık geldi mi ? 😀 Erkan Petekkaya’nın bununla sanki aynı konulu bi dizisi vardı. Koreliler bizden mi almış yoksa ? 😀 😀 

hello monster

 • Hello Monster : Seo In Guk ve Jang Na Ra oynuyor diye izlemiştim. İyiki de izlemişim. Ayrıca D.O var. DO’ya bu kadar hayran kaldığımı hiç hatırlamıyorum 🙂 Polisiye, gizem ve Seo In Guk’un Jang Na Ra’ya laf sokmaları 😀 ne ararsanız var 🙂

5e7485d07d

 • High Society : İlk 3 bölüm kim kimdir anlamadığım dizidir 😀 ama sonra her şey yerine oturuyor. Bu dizimizde 2 çiftimiz var. Sosyal statünün evliliklerini belirlemesi, hayatlarını belirlemesi, hatta aşık olacakları kişiyi belirlemesine değinmişler. Yani sosyal statü aşka engel değildir 🙂

kill-me-heal-me

 • Kill Me Heal Me : Önyargım yüzünden kış dizisini yazın izledim. Pişmanım. Ama geç olsa da izlediğim için mutluyum 🙂 Bu dizi bana mucizelerin gerçek olabileceğini kanıtladı 🙂 Hatta dizinin OST’u en sevdiğim şarkıdır. Tam 7 kişiliği olan adam ve onun ilk aşkı… 🙂 7 Ocak 2015 saat tam 10.00 sana aşık olduğum tarih, bu bakışı hatırla… Ah Shin Se Gi ah 🙂 özlüyorummm. ŞİDDETLE TAVSİYEMDİR!!

Healer-drama-korean-dramas-38191164-1920-1080

 • Healer : Niye geç izledim diye yine kendime kızdığım dizidir. Ji Chang Wook’u ilk burada gördüm ve şimdi ona da hayranım. Ne tatlı bi insan 😀 bu dizide habercilik anlayışına değinmiş ve geçmiş yine gözler önüne seriliyor.

p

 • Pinocchio : Park Shin Hye’nin beni en çok ağlatan dizisidir. Dizi habercilikle ilgilidir. Öyle her habere körü körüne inanmamalıyız. Ve bi muhabirin de ahlakını sorguluyor. Bence kesinlikle izlenmeli ve ders çıkarılmalıdır.

Bundan sonra önereceğim diziler yıllarına göre değildir 🙂

Marriage-not-Dating-korean-dramas-37561496-1920-1080

 • Marriage Not Dating : İzlemediyseniz bu yazının devamını okumakla vakit kaybetmeyin, hemen izleyin. 😀 Rastgele Youtubede denk geldiğim diziyi neden geç izledim diye yine yine ve yine kendime kızdım. 😀 Tamam bazen gıcık oldum ama bütün Kore dizilerinde var. Eğer gülmek istiyorsunuz adresiniz Marriage Not Dating 😀 Esas kızımız uzun ilişkisinin ardından Sarı Kafayla evlenmek istiyor. Sarı kafa bunu anlayınca tabi kızdan kaçıyor ve esas oğlanımız da araya girince işler karışıyor. Esas oğlanımız da Yeon Woo Jin. (Adamın sesine hasta kaldım. 😀 ) Sarı kafa esas oğlanımızın arkadaşı olduğu için esas kızımızla evlenmemeleri için sarı kafaya yardım ediyor. Ya cümle berbat oldu büyük ihtimal ama işte dizi de böyle kimin eli kimin cebinde belli değil 😀 esas kızımız zaten ayran gönüllü 😀 Sonunu tahmin etmeden hemen izleyin. Yorumlara hiç aldanmayın..(Negatif yorumlara 😀 )

fatedd

 • Fated To Love You : Jang Hyuk ve Jang Na Ra oynuyor. İzlemeyen kalmasın çünkü dizi kendine hayran bırakıyor, güldürüyor ve ağlatıyor. Ayrıca Ailee Good By My Love şarkısıyla bu diziye muhteşemlik katmış. Dizi bi şirketin başkanının yanlışlıkla tanımadığı bir kadınla birlikte olmasından başlıyor. Ve bu yanlış onları kaderini şekillendiriyor. Zorluklar yaşansa da aşk her zaman kazanıyor 🙂 ŞİDDETLE TAVSİYEMDİR!!

01c4dc98b4

 • Empress Ki / Cariyelikten Kraliçeliğe : 51 bölümlük bir tarihi dizidir. Başta 51 bölüm nasıl biter diye hiç bakmak istememiştim. Ama o kadar çok önerildi ki ben de başladım. Tamam belki bir yere kadar geldim bitiremedim ama harbiden belirli bi bölüme kadar beğendim. Şimdi spoiler olur diye nedeni de açıklayamıyorum 😀 eğer izlerseniz gerçekten anlarsınız. Diziyi izlenebilir yapan benim için Ji Chang Wook’tur. Yani korkak kral 😀 Sırf onun için izledim diyebilirim. Ha Ji Won da var tabi severim dizilerini ama kesinlikle burada öne çıkan kişi Ji Chang wook’tur. Ah benim korkak kralım 😀 

53afc1e2983dec7a2a437867

 • The Heirs : Lee Min Ho, Park Shin Hye, Kim Woo Bin oynuyor. Kim Woo Bin işte bu diziyle kendisine aşık etmiştir 😀 Bu diziyi izlemeyen yoktur ama ben yine de önereyim 😀

Coffeeprince

 • Coffee Prince : Bi aralar çok ünlü bir diziydi. Bence Kore dizisi delisiyim diyen birinin kesinlikle izlemesi gereken bi dizi. Zamanında o kadar çok etkilenilmiş ki Cofffe Prince diye kafeler açılmış. Yoon Eun-Hye ve Gong Yoo oynuyor. Yoon Eun Hye’ye bi erkek olmak çok yakışmış 😀 yani dizimizde kızımız erkek kılığında.Ben hiçbir dizide bi kızın bu kadar erkek rolü yapabildiğini görmemiştim..

Big

 • Big : Bu dizide de Gong Yoo oynuyor. Genç bir öğrenciyle ruhları yer değiştiriyor. Ve onda sonra olan olayları anlatıyor. Ayrıca Suzy de bu dizide oynuyor.

küçüklük

 • I Miss You : Bu dizi benim gönlümde bi yaradır. Bazı sahneler var ki izleyen kim unutabilir ? İzleyecekseniz mendillerinizi hazırlayın. Gençliklerinde birbirine aşık olan 2 insanın ayrılması ve yıllar sonra birbirleriyle karşılaşmaları anlatılmaktadır. Allahım hepimizi böyle şeylerden korusun.. Kesinlikle izleyin.

Rooftop-Prince-korean-dramas-32447844-1920-1080

 • Rooftop Prince : Geçmişten geleceğe yolculuk yapmış 4 adamı anlatıyor. Bu adamlar aslında bi cinayeti araştırırken geleceğe yolculuk yapıyorlar. Ne olduğuna anlam veremezlerken aslında her şeyin bi anlamı olduğunun farkına varıyorlar.. Hayatımda hiçbir Kore dizisinde bu kadar çok gülmedim 😀 dizi ilk güldürüyor sonra insanı geriyor ve en sonunda ağlatıyor. Eminim sonunda ağlayacaksınız..

20101223_dreamhigh_photo_43

 • Dream High : TRTde yayınlanmış bi dizidir. Bence herkes bu diziyi izlemeli. Çünkü dizide çok ünlü oyuncular vardır. Ben en çok Taecyon’u beğenmiştim ve en çok ona kızmıştım 😀 Suzy’e gıcık olan çoktu hatırladığım kadarıyla 😀

Playful-kiss-mischievous-kiss-16273977-530-400

 • Playful Kiss : Animesini izlemiştim. Sanırım Türkçe adı Hain Öpücük. Çok güleceksiniz 🙂

personaltaste

 • Personal Taste : Lee Min Ho oynuyor. Gaylik olayları olan diziler çok hoşuma gitmediği için ilgimi çekmemişti. Ama Lee Min Ho var diye şans vermiştim. Yine de beğendim.. Lee Min Ho bu dizide çok tarz giyiniyor. 😀 Lee Min Ho dizide mimar. Şirketini kurtarmak için bi evin içini görmesi gerekiyor. Bu eve girebilmek için gay gibi davranıyor.

flower

 • Flower Boy Next Door : Park Shin Hye oynuyor. Bu dizide Park Shin Hye çok içe kapanık biridir. Öyle ki evden bile çıkmaz. Karşı komşusuna aşıktır. Gizlice onu gözetlerken birgün karşı komşusunun kardeşine yakalanır. O çocuğun Park Shin Hye’ye Ahjumma deyişi kulaklarımdan gitmiyor 😀 ve birbirlerine sonunda aşık olurlar..

flower_boy_ramyun_shop_bientot_sur_kztv_2359

 • Flower Boy Ramyun Shop : Cha Chi So. Bu adı unutmayın ve direk izleyin 😀 kız biraz gıcık edici olsa da Jung Il Woo favorim 😀

1023987_e54adce6ecebf5a25d2254866bab5caf_600x600

 • 49 Days : Ben bu dizi hakkında ne desem faydasız kalır. Diziyi izlerken büyük bi spoiler yedim ve dizi yarım kaldı. Aman diyeyim sakın 49 days ile ilgili spoilerları okumayın. Çünkü direk sonunu söylüyorlar. Bi kızın ölecek olması ve 49 gün içinde kendisi için ağlayan 3 kişiyi bulduğunda ona tekrar yaşam hakkı verileceği konu alınmış. Ama orada azrailin bile bi hikayesi var. Bu dizi şu sözü doğruluyor: Ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar..

Masterssunnn

 • Master’s Sun : Bi kızın hayaletleri görmesini ve kızın bi kurtarıcı bulmasını konu almış. So Ji Sub oynuyor ve So Ji Sub dizide biraz paragöz. Kızın hayaletleri gördüğünü anlayınca onun üzerinden para kazanmaya bakıyor ve onun kurtarıcısı oluyor..

SUNG

 • Sungkyunkwan Scandal : 4 gencin arkadaşlıklarını ve aşklarını anlatıyor. Bu dizide de erkek kılığında kız vardır. O dönemin üniversitesine sadece erkekler kabul edilmektedir. Bu yüzden Park Min-Young erkek kılığına girer.

Lee-Shin-Lee-Kyu-Won-youve-fallen-for-me-heartstrings-24206345-1024-768

 • Heartstrings : Yong Hwa ve Park Shin Hye oynuyor. Geleneksel müzik ve pop müziğin çarpışmasını anlatıyor. Tabi aşk olmadan da olmaz 🙂

juyoorinseolgongchankarlgnler

 • My Girl : Eski bir dizi olması sizi kaçırmasın çünkü çok eğlenceli bir dizi 😀 Yoo Rin’in hareketlerine bayılıp oyunlarına kanacaksınız 😀

secret

 • Secret Garden : Eşofmanı kim unutabilir ki 😀 bi erkeğin ve bir kadının ruhlarının yer değiştirmesini anlatmış 😀
 • Boys Over Flowers, City Hunter, My Love From Star, You’re Beautiful, Saraydaki Mücevher, Demir İmparatoriçe, Faith, Düşlerimin Prensi (Gong) , Full House, Nice Guy, Love rain..

En son yazdıklarım efsane olmuş diziler olduğu için anlatmaya gerek duymadım 😀 zaten Kore dizisi denizine girdiniz mi bu son yazdıklarımı mutlaka izliyorsunuz 😀 

Buraya eklemediğim Shut Up Boy Flower Band ve Queen İn Hyun’s Man dizileri var. Diziler çok izlense de ben gerçekten beğenemedim. Aslında bir yere kadar iyi gidiyorlar ama sonra beni sıktığı için yarım bıraktım. Aklınızda bulunsun 🙂

Dizi önerilerim izledikçe artacaktır. Benden bu kadar 🙂

Bence bu Kore dizileri izlenmeli ” için 19 yorum

 1. kore dizisi izlemeye bofla başladım bir arkadaş önermişti o zaman. sonra youare beautifl secret garden falan geldi. o arkadaşım quensli bir dizi önermişti bana sevmedim o dizyi. sonra sizin blogunuza denk geldim. le min honun 2 dizisini izledm ve ardında mariednot datingi izledim. sayenizde çok eğlenceli dakikalar geçiriyorum teşekkür ederim. şimdi ise izleyeceğim dizi she was pretty. böyle buraya dizi önermeye devam edin çünkü fikir sahibi oluyoruz. teşekkürler 🙂

  Beğen

 2. önerileriniz çok güzel fakat Queen İn Hyun’s Man hayatımda izlediğim en iyi 3 filmden birisi bence bu konuda yanlış düşşünüyorsunuz tavsiyeler için teşekkürler :)))

  Liked by 1 kişi

 3. İlk dizim BOF olmasına ve bende ayrı bir yeri olmasına rağmen en beğendiğim kore dizileri Secret Garden, To The Beautiful You, Cheese In The Trap ve City Hunter. Hangi önerilen dizinin ilk bölümünü izlesem beğenemiyorum, Secret Garden’daki sürükleyiciliği City Hunter’ın aksiyonunu, Cheese In The Trap’in gerçekçiliğini (ve Baek In Ho’sunu tabii ^^) ya da To The Beautiful You’nun eğlencesini (ve Eun Kyul’unu) bulamıyorum. Bunlar dışında izlediklerim-yarım bıraktıklarım: BOF, playful kiss, pinocchio, heartstrings, you’re beautiful ve school hatırladığım kadarıyla. Bunlardan yola çıkarak dizinin ağır basan yanını açıklayıp öneri yapabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler :’)

  Beğen

  1. Mina, bu önerdiğim dizilerin bir kısmının ağır basan yönlerini mi bilmiyorum ama yorumladım. Hem de uzun bir biçimde 🙂 belki denk gelmedin onlara 🙂 Baek in ho deme bana kalbim dayanmıyor 😀 Buraya böyle yazamamın nedeni kafasında hangi diziyi izleyeceğini bilemeyen birine bir fikir oluşturmak. Çok yazmadım çünkü merakı kaçar. Dediğim gibi özel olarak yorumladım çoğunu 🙂

   Beğen

 4. dizi anlayışımızın benzediğini düşünüyorum burdakilerin çoğunu izledim yazdıklarınızdan 4 5 dizi var izlemediğim hemen başalayacağım ne izleyeceğimi şaşırmıştım takipçinizim artk 🙂

  Beğen

 5. kore fanı arkadaşımın önerisi üzerine ilk izlediğim the king two hearts dizisiydi. Tabi yıllar önceydi ve ben bu listede adı geçen tüm dizileri izledim ama bu güzel listede ilk dizimin adı da olsaydı keşke demeden edemedim 🙂 gerçekten fazla akılda kalıcı ve güzel bir diziydi. Ha ji won ve lee seung gi oynuyordu. İzlemeyenlere bunu da öneririm.

  Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s