Kore Dizileri

Hello Monster / Remember You 2015 (Korean Drama) 

Kanal: KBS2
Tür: Romantik – Korku
Yayın Dönemi: Nisan 2015
Yayın Günü ve Saati: Pazartesi ve Salı 22:00

Seo In Guk – Lee Hyun
Jang Na Ra – Cha Ji An
Park Bo Gum
Lee Chun Hee
Choi Won Young
EXO D.O

Lee Jin-wook keskin gözleri ve zekasıyla olay yerlerini inceleyerek suçluların profilini çıkarabilen yetenekli bir dedektiftir. O New York’ta polise danışman olarak da çalışmıştır. Koreye döndüğünde “Özel suçları araştırma takımına” liderlik eder.

Jang Nara ise bir polis memurudur ve özel suçları araştırma takımının bir üyesi olur.

Not: Dizinin tanıtımında Seo In Gook’un oynayacağı karakter için “tehlikeli” Jang Nara’nın oynayacağı Cha Ji An rolü için ise “iz üstündeki avcı” tabirleri kullanılmış.

hellomonsterekip

Bence 2015’e damga vuran dizilerden biri oldu, olacak.. Sherlock Holmes tadında bir dizi. İlk bir iki bölüm Noluyor Lan ? havasında gidiyor ama yavaş yavaş anlamaya başlıyorsunuz. Romantizmde şu aralar olacak gibi ama dizi romantizmle boğmamış. Hatta hiç tenezzül bile etmemiş 😀 Kurguya kaptırıyorsunuz kendinizi. Gerilim bol. Ee muhteşem ikili Seo In Guk ve Jang Na Ra var. İzlenir. İzlenir demek de az kalır kesinlikle izlenmeli. Beyni zorluyor 😀 

Seo In Guk

hello mnster

Kısaca dahi 😀 Uzunca ise yurt dışında öğretim görevlisi yani profesör.  Alanı da cinayetlerle ilgili. Birgün yurt dışında bir mail alıyor ve Kore’ye dönüyor. Amacı ise bu mailin kim tarafından gönderildiği, kardeşine ne olduğu ve küçükken tanıştığı psikopatı tekrar bulmak 😀 Garip oldu biliyorum ama o psikopat dediğim kişi gerçekten psikopat 😀

Jang Na Ra 

jangnara

Bir polis memurudur. Bir gün bir cinayeti araştırırken Lee Hyun’u Seo In Guk) cinayet mahallinde bulur. Ama Jang Na Ra yani Cha Ji An onu önceden tanıyordur. Çünkü onun sapığıdır 😀 😀 Kendisi hayranı olduğunu düşünüyor ama sapıklık derecesine ulaşmış bence 😀 ayrıca EXO hayranı 😀 ikisi ve diğer ekip cinayetleri ve aralarındaki bağlantıları çözmeye çalışırlar..

hellomnsterrememberyou

Jang Na Ra ‘ya Fated To Love dizisinden beri hayranım. Bu dizide de muhteşem oyunculuğunu konuşturmuş. Seo In Guk’u ise ilk Master’s Sun’da görmüştüm ve esas erkek olmadığı için biraz sinir olmuştum 😀 adam karizma 🙂 Dizi izlemeye değer. Vaktiniz emin olun boşa gitmez..

karizma

Psikopatımız da bu :D
Psikopatımız da bu 😀

HelloMonsterReplik

hellomonster2015replik

cha

Hello Monster / Remember You 2015 (Korean Drama) ” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s