Kore Dizileri

The Heirs

 Ölmeden Önce İzlemeniz Gereken Kore Dizileri

  The Heirs


Yönetmen: Kang Shin-Hyo
Yazar: Kim Eun-Sook
Yayınlanacağı Kanal: SBS
Bölüm: 20
Yayın Tarihi: 9 Ekim, 2013
Tür: Romantik
Dil: Korece
Ülke: Güney Kore

KONU: Dizi genç, zengin mirasçıların ve sıradan saygı gören fakir bir aileden gelen Cha Eun-Sang (Park Shin-Hye) arkadaşlıklarını ve aşklarını anlatıyor.
Oyuncular :  
 Lee Min Ho- Kim Tan
 Park Shin-hye – Cha Eun Sang
 Kim Wo Bin – Choi Young-do
 Choi Jin-hyuk- Kim Won 
 Krystal – Lee Bo Na
 Kang Min Hyuk – Yoon Chan Young
theheirsleeminhoparkshinhyee
Başrollerinde Lee Min Ho ve Park Shin Hye’nin oynadığı The Heirs dizisi bomba gibi bir dizidir. Bence Lee Min Ho’nun olduğu her dizi bomba gibi ama neyse 😀 Görüntü kalitesi çok muhteşem. Dizi için hiçbir masraftan kaçınılmadığı görüntülerin kalitesinden olsun, çekilen yerler olsun zaten ortada. 
Dizide Kaliforniya gösteriliyor. Yanında bi de Lee Min Ho. Ee daha ne isterim 😀 manzarayla birlikte Lee Min Ho keyfi 😀  neyse nerde kalmıştım 😀 Lee Min Ho ‘nun dizideki adı Kim Tan. 
Kim Tan
Kim Tan

Kim Tan aslında büyük holding sahibinin gayrimeşru oğlu. Ortada olmasın diye sanırım Kaliforniyaya okumaya gönderiyorlar 😀  Kim Tan orada biraz gününü gün ediyor dersleri takmıyor 😀 neyse böyle günler geçerken bir gün, fakir hayatından kurtulmak ve hayatının değişmesini isteyen ve bu yüzden Kaliforniyaya ablasını aramaya gelen Cha Eun Sang ‘la (Park Shin-hye) garip bir şekilde tanışıyor. Aslında Cha Eun Sang Kaliforniyaya ablasının evliliği için geliyor ama Eun Sang’ın niyeti hayatını değiştirmek.

Cha Eun Sang
Cha Eun Sang

Garip bir şekilde tanışan ikili, Eun Sang’ın başına olaylar gelmesiyle daha da yakınlaşıyor. Kim Tan, Eun Sang’dan hoşlanmaya başlıyor. Aralarına Kim Tan’ın nişanlısının girmesinden ve Eun Sang ablasıyla ilgili yaşadığı hayal kırıklığından sonra Kore’ye dönüyor. Onu unutamayan Kim Tan da Kore’ye dönüyor. Onu bulamayacağını düşünen Kim Tan bi bakıyor ki aslında ta dibindeymiş 😀 Allahın işine bakın ki Cha Eun Sang’ın annesi Kim Tan’ın ailesinin evinde hizmetçiymiş 😀 Cha Eun Sang bunu ilk kabul edemese de mecbur olduğu için orada kalmaya devam ediyor.

Daha sonra ikisi de Kim Tan’ın ailesinin kurduğu okula başlıyorlar. Ve orada Kim Wo Bin’i görüyoruz.

00044942
Choi Young-do

Kim Wo Bin dizide Choi Young-do karakterini canlandırıyor. Aslında dizide Choi Young do’yu önceleri de gösteriyor ama Kim Tan’la asıl çekişmeleri burada başlıyor. O da Cha Eun Sang’dan hoşlanıyor. Bu nedenden dolayı bi de Choi Young do eskiden Kim Tanın en yakın dostuymuş. Daha sonra Kim Tanın gayrimeşru çocuk olduğunu öğrenince onunla arkadaşlığını kesiyor. Bi de bu sebepten dolayı Choi Young do, Kim Tan’a sataşıyor.

Heirs_WB-00002

Bu ne tatlılıktır ya Kim Wo Bin. Ben ilk olarak Kim Wo Bin’i bu dizide izledim ve gerçekten adamın bir karizması var. Bi ara Kim Wo Bin’in Cha Eun Sang’la sevgili olmasını istedim. Çünkü Lee Min Ho oynadığı karakterden dolayı sanırım sönük kalmış. Ya da bu benim bakış açım 😀 Kim Wo Bin daha ön plandaydı. Serseri çocuk ya 😀 malesef ikinci erkekler hiçbir zaman kazanamaz be Kim Wo Bin’im 😀 

Dizinin örnek alınacak aşkı Yoon Chan Young ve Lee Bo Na’nın aşkı..

상속자들.E01.131009.HDTV_.H264.720p-HANrel.avi_000642909

Diziyi sırf bu yüzden izleyenler bile varmış be 😀 bende bayıldım onlara. Lee Bo Na, Kim Tan’ın eski sevgilisi. Yoon Chan Young ise Cah Eun Sang’ın çocukluk arkadaşı..

Dizinin bi de bahtsız bedevisi var 😦 ben bu adamı çok seviyorum.  Adam gibi adam Choi Jin-hyuk 😀

Kim Won
Kim Won

Dizide Kim Won karakterini canlandırmış. Yani Kim Tanın üvey abisi. Ne kadar soğuk gözükse de dizinin sonunda anlıyorsunuz aslında ne kadar iyi ve kardeşini seven biri olduğunu..

Dizinin öne çıkan karakterlerini tanıttım. İzleyip izlememek size kalmış. Lee Min Ho ve Park Shin hye oynuyorsa vardır bi güzellik deyip izlenmesi gereken dizilerden. Park Shin hye’yi ilk olarak tanıdığım dizidir. Maalesef ağlayışıyla kendisine baya bi kızdığım dizidir 😀

46-800x450

Ama o ne yapsın demi dizi böyle 😀 sonra baya bi dizisiyle karşılaştım. 

Hala laf yapıyorum 😀 sizi diziden fotoğraflarla baş başa bırakayım.. 😀

Cha Eun Sangın Kim Tana verdiği düş kapanı yüzünden gidip bende düş kapanı almıştım :D
Cha Eun Sangın Kim Tana verdiği düş kapanı yüzünden bende düş kapanı almaya karar vermiştim 😀
Gözlüklerim şekil :D
Gözlüklerim şekil 😀
Lee Min Ho yapma böyle şeyler :D
Lee Min Ho yapma böyle şeyler 😀

5 ←  → 7

The Heirs” için 5 yorum

  1. Geri bildirim: City Hunter | andromeloji

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s